Przyczepa energochłonna SV-100 TTMA - poduszka zderzeniowa

Charakterystyka produktu

W zestawie znajduje się:

Przyczepa TTMA SV-100 z regulowanym dyszlem, hamulcem najazdowym, lampami samochodowymi led (obrysówki i tylne ) tylnym panelem w kolorze RAL oraz obudową centralnej części RAL, akumulatorem 225Ah oraz ładowarką i kamerą skierowaną tyłem do kierunku jazdy, której obraz można podglądać w kabinie kierowcy na tablecie/telefonie po zalogowaniu do sieci wi-fi przyczepy.

Zapytaj o produkt

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wpisz swój adres e-mail poniżej a wyślemy Ci ofertę.

Opis produktu

Urządzenie STROBOS SV-100 to specjalistyczna przyczepa sygnalizacyjna tzw. mobilna poduszka zderzeniowa, której zadaniem jest pochłanianie energii kinetycznej uderzającego w nią pojazdu. Przyczepa została w całości zaprojektowana przez firmę STROBOS a jej działanie zostało potwierdzone pozytywnymi wynikami serii przeprowadzonych testów zderzeniowych w akredytowanym instytucie certyfikującym we Włoszech, zgodnie ze standardem europejskim CEN/TS 16786:2018. Mobilna osłona energochłonna ma swoje zastosowanie na drogach typu A, S i GP gdzie należy używać pojazdów wyposażonych w elementy pochłaniające energię w razie kolizji.

Poprawność działania urządzenia sprawia, że przyczepa SV-100 podpięta do pojazdów ciężarowych skutecznie chroni pasażerów pojazdu uderzającego z prędkością do 100 km/h oraz chroni samochód ciągnący przyczepę. W urządzeniu zastosowano autorski system amortyzujący który uzyskał ochronę patentową.

 

Przyczepa oferowana jest w zestawie z tablicą U26a obsługiwaną przez pilota bezprzewodowoego, gdzie zmiana znaku C9/C10 odbywa się automatycznie wraz ze zmianą kierunku strzały swietlnej.

W tablicy wykorzystywane są lampy led produkcji STROBOS posiadające certyfikat zgodności z normą EN12352 oraz cały układ sterowania wraz z pilotem produkowany przez naszą firmę. Dzięki temu gwarantujemy łatwy serwis oraz szybkie terminy realizacji.

Na produkowaną przez nas przyczepę firma STROBOS Sp. z o.o. uzystakała homologację całopojazdową zgodnie z regulaminem 218/858, dzięki czemu przyczepa może być użytkowana na terenie całej UE.


Przyczepa może być użytkowana zgodnie z projektami określonymi w katalogu schematów oznakowania robót i prac utrzymaniowych prowadzonych w pasie drogowym zgodnie z Zarządzeniem nr. 10 generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad z dnia 26 lipca 2022 r.w sprawie typowych schematów oznakowania robót oraz pomiarów diagnostycznych prowadzonych w pasie drogowym.

Strobos oferuje też wynajem przyczepy energochłonnej SV-100 na preferencyjnych warunkach.

LINK DO FILMU PONIŻEJ, ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA: