O nas

Witamy w firmie Strobos!

 

 

Jesteśmy aktywni na rynku od 2010 roku, nasza działalność od samego początku była związana z lampami ostrzegawczymi dla pojazdów specjalnych.

Obecnie jesteśmy producentem wysokiej jakości lamp sygnalizacyjnych i ostrzegawczych oraz świetlnych systemów bezpieczeństwa ruchu drogowego

w formie mobilnych osłon energochłonnych.

 

Firma zlokalizowana jest na terenie specjalnej strefy ekonomicznej w Trzebini, w sąsiedztwie węzła autostrady A4 (Kraków-Katowice)

i zajmuje 2 budynki o łącznej powierzchni 1800 m2.

 

Nieprzerwany rozwój sprawił że STROBOS jest marką znaną w branży budowy pojazdów specjalnych oraz drogownictwie.

 

Głównymi produktami naszej oferty jest oświetlenie ostrzegawcze LED przeznaczone dla pojazdów specjalnych. Sprzedajemy pojedyncze lampy (tak zwane koguty), belki i mini belki sygnalizacyjne oraz stroboskopy. Ponadto proponujemy nagłośnienie w postaci generatorów i głośników. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w pojazdach straży pożarnej, policji, pogotowia ratunkowego, itp. Stanową także wyposażenie samochodów pomocy drogowej, ekip budowlanych czy też wolno poruszających się po drodze. Dzięki nim każdy oznakowany pojazd stanie się lepiej widoczny na drodze i łatwiej będzie wykonywać swoją pracę. Wpłynie to także na bezpieczeństwo pozostałych uczestników ruchu.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii LED nasze oświetlenie ostrzegawcze cechuje niski pobór prądu i niezwykła wydajność a także dobra widoczność nawet w czasie bardzo słonecznych dni. Zachowuje ono jednocześnie atrakcyjny, reprezentacyjny wygląd, dzięki czemu doskonale będzie się prezentowało na każdym pojeździe specjalnym. Nieustannie dbamy o to, aby nasze rozwiązania były coraz lepsze i jeszcze bardziej funkcjonalne, a dzięki temu przydatne dla naszych nabywców.

Zachęcamy do kontaktu oraz składania zamówień w formie telefonicznej bądź mailowej. Zapewniamy szybką dostawę towaru a także możliwość wysyłki za granicę.


Oto nasz dane teleadresowe:

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe STROBOS
ul. Armii Krajowej 4
32-540 Trzebinia
woj. Małopolskie.
NIP: PL628-223-49-81
tel: +48 600 800 261
email: info@strobos.pl


Zapraszamy

 

 


Strobos