Przyczepa energochłonna SV-100 TTMA

Charakterystyka produktu

W zestawie znajduje się:

Przyczepa TTMA SV-100 z regulowanym dyszlem, hamulcem najazdowym, lampami samochodowymi led (obrysówki i tylne ) tylnym panelem w kolorze RAL oraz obudową centralnej części RAL, akumulatorem 225Ah oraz ładowarką i kamerą skierowaną tyłem do kierunku jazdy, której obraz można podglądać w kabinie kierowcy na tablecie/telefonie po zalogowaniu do sieci wi-fi przyczepy.

Zapytaj o produkt

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Wpisz swój adres e-mail poniżej a wyślemy Ci ofertę.

Opis produktu

Urządzenie STROBOS SV-100 to specjalistyczna przyczepa sygnalizacyjna tzw. poduszka zderzeniowa, której zadaniem jest pochłanianie energii kinetycznej uderzającego w nią pojazdu. Przyczepa została w całości zaprojektowana przez firmę STROBOS a jej działanie zostało potwierdzone pozytywnymi wynikami serii przeprowadzonych testów zderzeniowych w akredytowanym instytucie certyfikującym we Włoszech zgodnie ze standardem CEN/TS 16786:2018. Mobilna osłona energochłonna ma swoje zastosowanie na drogach typu A, S i GP gdzie należy używać pojazdów wyposarzonych w elementy pochłaniające energię w razie kolizji.

Poprawność działania urządzenia sprawia, że przyczepa SV-100 podpięta do pojazdów o masie własnej od 5T do 12T skutecznie chroni pasażerów pojazdu uderzającego w nią z prędkością do 100 km/h. W urządzeniu zastosowano autorski system amortyzujący który uzyskał ochronę patentową.